אודות החברה

לשכת מידע דיגיטלית וסריקת מסמכים

 

גניזה דיגטלית:

חברת אוגדנים מתמחה בניהול מידע ובסריקת מסמכיםהחברה עוסקת בכל סוגי המסמכים - מהקטנים ועד הגדולים ביותר:במסמכי נייר רגילים, במסמכים דיגיטליים ובמיוחד בהסבת מסמכי נייר למסמכים דיגיטלייםעל ידי סריקה דיגיטלית. החברה מתמחה בשילוב מסמכים מסוגים שונים, כגון תיוק מסמכיםפיזיים יחד עם מסמכים דיגיטליים, וניהולם המשותף במערכת ניהול מידע אחת.

 

מה כולל השירות: 

שירות סריקת המסמכים מתבצע במשרדי הלקוח או בחברת אוגדנים, לפי בחירה. השירות כולל תהליך של מחשוב המידע, על ידי מפתוח אוטומטי או ידני בהתאם לפרמטרים שנקבעים בתיאום מלא עם הלקוח.

 

אחזור המידע נעשה ב-2 צורות:- אוגדנים דיגיטל - שיטת ASP המאפשרת גישה למידע ללא צורך במערכת ניהול עצמאית, מכל מחשב המקושר לאינטרנט.- שילוב במערכת עצמאית של הלקוח לניהול מסמכים.

 

היתרונות המיוחדים של אוגדנים דיגיטל- שירות כולל ומקיף לכל סוגי המידע והמסמכים תחת קורת גג אחת, באיכות המוכרת והבלתי מתפשרת של אוגדנים.- שליפה מהירה וממוקדת של המסמכים המבוקשים, ברמת מסמך או ברמת תיק.- שירות בטוח באמצעות האינטרנט - החוסך ללקוח אחזקת תוכנה, נפחי אחסון דיגיטליים וצורך בשדרוג מערכות תכוף מחד, וכן מאפשר גישה למידע מכל מקום מאידך.

 

אוגדנים - שירותי ארכיב בע